Styret

Styret Høst 2014/ Vår 2015

The Board Autumn 2014/ Spring 2015

Leder:

Cathrine Nodberg
under.utvikling@gmail.com

Nestleder:

Eva Annette Hexeberg Hammerstad
annettehammerstad@gmail.com

Økonomiansvarlig:

Erlend Jong Tolleraas
etollaas@online.no

Sekretær:

Ingeborg Haukvik
ingeborghaukvik@gmail.com

PR-ansvarlig:

Vanessa Storøy Merine
vanessa.skellington@gmail.com

Fotoansvarlig:

Manjit Kaur
manjit_bath@yahoo.no

 

Styret Høst 2013/ Vår 2014

The Board Autumn 2013/ Spring 2014

Leder:

Cathrine Nodberg (fra april 2014)
under.utvikling@gmail.com


Live Øverlier (høst 2013 frem til april 2014) 

live_overlier@hotmail.com

Nestleder:

Marius Korsell
marius.korsell@gmail.com

Økonomiansvarlig:

Natasha Alana Bennett Ryel
natasha.ryel@live.no

Sekretær:

Eva Annette Hexeberg Hammerstad (vår 2014)
annettehammerstad@gmail.com


Stine Solvoll Navarsete (høst 2013)
stinenavarsete@hotmail.com

 

Webansvarlig:

Maren Ward
marenih.ward@gmail.com

PR-ansvarlig:

Vanessa Storøy Merine
vanessa.skellington@gmail.com

Amalie Haugen Karlsrud
amalie_k91@hotmail.com

Fotoansvarlig:

Manjit Kaur
manjit_bath@yahoo.no

Stine, Amalie, Marius, Live, Maren og Natasha

Stine, Amalie, Marius, Live, Maren og Natasha

 

Styret Høst 2012/Vår 2013

The Board Autumn 2012/Spring 2013 

 

Leder:

Kristoffer Kinge
kristofferkinge@gmail.com

Nestleder:

Ingrid Andrea Mehre Ystgaard
ingridyst@gmail.com

Økonomiansvarlig:

Rakel Fasting (vår 2013)
rakel.fasting@gmail.com

Natasha Alana Bennett Ryel (høst 2012)
natasha.ryel@live.no

Sekretær:

Live Øverlier (vår 2013)
live_overlier@hotmail.com

Astrid Kristine Lindblad Skjølsvik (høst 2012)
asit87@hotmail.com

Webansvarlig:

Maren Ward (vår 2013)
maren_i@hotmail.com

Camilla Larsen (høst 2012)
cam.larsen@gmail.com

PR-ansvarlig:

Annette Hexeberg Hammerstad
annettehammerstad@gmail.com

Fotoansvarlig:

Helle Emilie Hannevold
helleemilie@hotmail.com

Fra venstre: Astrid, Ingrid, Kristoffer, Helle, Annette, Natasha og Camilla

Styret Høst 2011/Vår 2012

Leder:

Bodil Kildahl Rosseland, bodil_kr@hotmail.com

Nestleder:

Stian Amadeus Antonsen, stian@skeivungdom.no

Økonomiansvarlig:

Natasha Alana Bennett Ryel, natasha.ryel@live.no

PR- og webansvarlig:

Kristoffer Kinge, kristofferkinge@gmail.com

Sekretær:

Benedicte Riis Bjerch-Andresen, benedikte-andresen@hotmail.com

 

Fra venstre: Benedikte, Kristoffer, Bodil, Stian og Natasha

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *